TÜRKİAD | KIRIKKALELİ İŞADAMLARI VE YÖNETİCİLER DERNEĞİ

TÜRKİAD - İstanbul Yüksek Ticaretliler Konferansı: Atatürk'ün Kazandırdıkları

KONFERANS: Atatürk’ün Kazandırdıkları

İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İİBF Mezunları Derneği Ankara Şubesi (www.yuksekticaretli.org) ve Kırıkkaleli İşadamları ve Yöneticiler Derneği (www.turkiad.org.tr) tarafından 10.11.2015 Salı akşamı İstanbul Yüksek Ticaretliler Konferans Salonunda düzenlenen Atatürk'ün Kazandırdıkları konulu konferansımız aşağıdaki programa göre gerçekleştirilmiştir:

 

 

Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ü 77. Ölüm Yıldönümünde sevgi, saygı ve hasretle anıyor, konferansımızın sunuculuğunu yapan Mekatronik Mühendisi Gülşah Demirhan, fotoğrafları çeken İnşaat Mühendisi Mert Demirhan, Atatürk'e Ağıt şiirini okuyan Opera Sanatçısı Şakir İlyasoğulları, konferansı veren çağdaş Dede Korkut (Prof. Dr. Sadık Tural), katılan Üyelerimiz, Hemşehrilerimiz, Konuklarımız ve Basın Mensupları ile katılamayıp iyi dileklerini bildiren Kırıkkale Valisi Ali Kolat, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, TÜSİAV Başkanı ve ASTOP Onursal Başkanı Veli Sarıtoprak, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Dr. Tekin Bingöl, Tunceli Milletvekili Gürsel Erol, Araştırmacı Yazar Mehmet Arif Demirer, Milli Eğitim Eski Bakanı Metin Emiroğlu, Anayasa Mahkemesi Eski Başkanı Yekta Güngör Özden ve diğer davetlilere teşekkür ediyoruz.

 

Dr. Ali Asker Demirhan

Yönetim Kurulu Başkanı

Kırıkkaleli İşadamları ve Yöneticiler Derneği (TÜRKİAD)

Davut Özdemir

Yönetim Kurulu Başkanı

İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İİBF Mezunları Derneği Ankara Şubesi

 

© Özgeçmiş hariç aşağıdaki paylaşımlara kaynak (www.turkiad.org.tr) gösterilerek bağlantı (link) verilebilir ve/veya alıntı yapılabilir. Bunların başka türlü kullanımı derneğimizin ve Sayın Prof. Dr. Sadıık Tural'ın iznine tabidir: 

 

Fotoğraflar

Diğer Etkinlikler